Řekli o mně

„K Andrejce jsem chodila na logopedii s dvěma dcerami, naše docházení bylo dlouhodobé, ale vše se dotáhlo :-). Velmi mi pomohl vstřícný a empatický přístup Andrejky. Netlačila na pilu a hodinu vždy přizpůsobila aktuálnímu naložení dětí. Získala si jejich důvěru, a holky jí braly jako kamarádku a těšily se na další nové a zajímavé hry (některé jsme museli pořídit domu, jak je nadchly :-) ). Andrejku mám v plánu zase navštívit se synem, na další logopedické trénování doma se moc netěším, ale na Andrejku ano :-).”

Maminka Bára

„Andrejka pomohla Máje vyvinout z jejího brebentení reč, které je krásně rozumět. Vždy jí dala tolik času, kolik sama chtěla, aby na téhle cestě mohla v radosti udělat další krok. Prostřednictvím her pokaždé s láskou, respektem, zájmem a trpělivostí Mája sama zjišťovala, kam se posunula, což jí moc bavilo. 💚 Každé setkání s Andrejkou pro ni bylo milé povzbuzení a důležité nasměrování jak dál. Pro nás rodiče to byla názorná ukázka toho, jak zapálit a udržovat v dítěti oheň vlastního vnitřně motivovaného učení. Dostali jsme také nástroje, jejichž použití bylo dobrovolné, takže i pro nás to byla pohoda. Moc děkujeme.”

Danča a David

„Logopedie byla zábavná” 🙂

Sára, 9 let

„Hodně věcí jsem se naučila a asi mi to pomohlo” 🙂

Justý, 8 let

„Logopedie s Andrejkou mě baví a mám ji ráda.”

Markétka, 6 let

„Andrejka mě dobře připravila do školy a líbily se mi její hry.”

Míra, 11 let

„Andrejka na mě byla moc hodná a měla se mnou trpělivost” 🙂

Vašík, 9 let

„Na logopedii se mi líbilo víc než ve škole.”

Toník, 7 let

„Diky Andrejce jsme nešli na stříhání uzdičky, jazyk jsme rozhýbali. Během pár měsíců Josefí zřetelně vyslovovala všechna slova, ale i si rozšířila všeobecné znalosti o spousty věcí. Andrejka má vřelý individuální a komplexní přístup. Poradí i s řešením problémů, které nesouvisí s logopedii jako je skřípání zubů, zdravé stravování děti, kojeni atd...”

Maminka Gábina

„Andrejka je hodná super kamarádka a taky skvěle učí.”

Josefínka, 6 let

„Paní logopedku Andreu, mohu jedině doporučit. Našeho staršího 7letého syna doprovází občasnými supervizemi u nás doma, téměř 4 roky. Ona byla první, která nás ve 4 a pul letech upozornila na nutnost logopedické péče a doporučila nám také velmi vstřícnou, zkušenou a trpělivou paní logopedku, v jejíž péči jsme stále. Tehdy Andrea měla již plnou kapacitu, tak jsme se do její logopedické péče již nevtěsnali. Postupem času se její návštěvy u nás rozšířily i o péči našeho mladšího syna. Velmi oceňuji a líbí se mi, že Andrea svou praxi a přístup k dítěti bere velmi celistvě, neboť bere v potaz i motorický vývoj dítěte, o kterém jsem neměla ani tušení, že s rozvojem řeči souvisí a dává nám celou dobu věcné a konkrétní návody, jak tento rozvoj podpořit. K tomu samozřejmě i další podněty k podpoře oromotoriky a řeči. Andrejce moc fandím, přeju jí hodně nadšení a sil, do toho jak svoji práci dělá, hodně spokojených dětí a rodičů a určitě s její spoluprací nekončíme a chceme pokračovat dál.”

Maminka Verča